Зеленський розповів, коли Україна відновить авіасполучення з Росією

Зеленський розповів, коли Україна відновить авіасполучення з Росією
Для відновлення авіасполучення потрібно завершити війну, зазначив Зеленський Об этом сообщает uapress.in.ua со ссылкой на СМИ.


Президент Володимир Зеленський заявив, що Україні не вигідна відсутність авіаційного сполучення з Російською Федерацією, але перш ніж його поновити потрібно «зустрічатися і завершувати війну».


Про це він розповів під час пресмарафону.


На думку Зеленського, дивно, що за відсутності авіасполучення з РФ, залізничне сполучення залишається.


«Авіасполучення. Я говорив, що дуже дивно, що поїзди у нас ходять, а літаки не літають. У нас, до речі, через це банкрутують наші компанії. І у нас є дотаційними авіарейси. Ми можемо спокійно націоналізувати нашу велику авіакомпанію. І я знаю, що тільки будуть щасливі власники, щоб не платити за боргами. Але ми поки їм такого щастя не дамо», — сказав Зеленський.


Він додав, що для відновлення авіасполучення потрібно завершити війну.


«Звичайно ж нам це не вигідно (відсутність авіасполучення з РФ, — ред.), але наші люди повинні цього хотіти. Це важливо. А для того, щоб робити такі кроки, треба зустрічатися і завершувати війну», — заявив Зеленський


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zelenskiy-rozpoviv-koli-ukrajina-vidnovit-aviaspoluchennya-z-rosijeyu-631792.html”

ТОП новости

Вход